XC9261A25CER-G
ZhongHao Industry Limited
Contact Now
XC9261A25CER-G
  • 1
Output Current : 1.5 A
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Input Voltage MAX : 5.5 V
Package / Case : USP-6C
Maximum Operating Temperature : + 105 C
Output Voltage : 2.5 V
Packaging : Reel
Input Voltage MIN : 2.7 V
Switching Frequency : 1.2 MHz